Новокодацький район КЗО "ДНЗ № 316" ДМР

 






Список дітей по групам

Список дітей групи №1

 

ПІБ дитини

Дата народження

Авраменко  Вероніка  Ігорівна

22.06.16

Агошков  Володимир  Дмитрович

14.12.15

Бойко  Мілена  Андріївна

20.10.15

Бондарівська  Мілана Євгенівна

25.08.16

Гавриленко Микита Дмитрович

28.02.16

Головко Михайло Євгенович

21.03.16

Годлевський Микита  Олександрович

25.05.16

Гостіщев Євгеній   Владиславович

04.05.16

Гунько  Єва  Денисівна

28.07.16

Дворядкіна  Маряна   Ярославівна

17.09.15

Журавель Мілана  Віталіївна

29.10.16

Завадський  Міхал Віталійович

27.09.16

Загребельна   Ліза  Віталіївна

21.07.16

Зіан Ідір Біланович

06.10.15

Зубченко  Ніколь Миколаївна

11.03.16

Клочко  Мирослав Олександрович

16.01.16

Кравченко  Артем  Романович

23.06.16

Криворучко  Аліна  Вадимівна

13.08.16

Кураєв  Кирило  Денисович

21.11.16

Кулібаба  Олександра

29.01.16

Луценко  Анастасія Олександрівна

29.02.16

Муравський Давид Володимирович

02.12.16

Нозік Ганна Олександрівна

13.07.16

Сергіїв  Тимофій  Єгорович

06.01.16

Степанова Аліса Олександрівна

10.03.16

Тимченко  Мілана  Віталіївна

22.07.16

Усік Олександра  Євгенівна

06.04.16

Чумаков  Денис  Олександрович

16.09.16

Чуприна  Владислав

12.07.16

Шкурацька  Поліна Віталіївна

24.07.16

 

Список дітей гр.№ 5 (яслі)

 

ПІБ дитини

Дата народження

Алексеєва  Поліна  Павлівна

06.07.16

Бурчак  Платон  Андрійович

15.02.16

Войний  Ілля  Миколайович

14.02.16

Галецький  Гліб  Ілліч

07.06.16

Гридчіна  Анна  Артемівна

03.05.16

Гусар  Данило  Олексійович

23.06.16

Дмитрієв  Данііл Олегович

30.01.16

Дубровський  Григорій  Володимирович

09.08.15

Зарудній  Ілля   Владиславович

18.09.16

Іволга Денис  Олександрович

16.08.16

Качанов Ілля  Максимович

31.05.16

Коваленко  Данило  Дмитрович

27.04.16

Коломоєць  Маргарита  Андріївна

20.09.16

Кувшинова  Вероніка  Олексіївна

02.02. 16

Кожокар  Божена Анатоліївна

17.05.16

Купрійчук Денис  Олегович

11.03.16

Лаврушко  Софія Ігорівна

29.11.15

Лизун  Софія Андріївна

02.06.16

Маляр  Анастасія   Миколаївна

12.01.16

Неклеса  Тимофій Дмитрович

30.08.16

Півень  Даря  Миколаївна

16.06.16

Подашуля Дана  Андріївна

28.11.15

Симиргей  Ксенія Олексіївна

21.11.15

Ставарський  Ростислав Русланович

22.03.16

Чемко   Михайло  Вікторович

06.08.16

Чистілін  Тимофій  Віталійович

18.09.16

Чупріна  Марія  Євгенівна

02.10.15

Ящук  Демір   Маркович

19.01.16

Список дітей гр.№ 7

 

ПІБ дитини

Дата народження

Аксютенко Петро Миколайович

30.04.14

Бабенко Софія Валеріївна

08.07.14

Болотнніков Тимур  Дмитрович

25.10.13

Букрєєв Євгеній  Євгенович

04.09.14

Вішневська Вєра Владиславівна

09.06.14

Вискорка Олексій Олександрович

27.06.14

Волкова Каміла Дмитрівна

31.08.14

Ганнік Марта Станіславівна

09.03.14

Дешевих Єлизавета Сергіївна

24.12.13

Дячок Ольга Андріївна

25.02.14

Єфремова Марія сергіївна

03.12.13

Задойко Гліб Сергійович

15.01.14

Іванов Максим Віталійович

15.06.14

Іров Артем Олександрович

08.07.14

Катюха Софія Олександрівна

17.03.14

Книга Дарина Романівна

14.10.13

Кузьміна Катерина Іванівна

19.08.14

Лазарь Володимир Ярославович

04.09.13

Левченко Кирило Андрійович

22.11.13

Локоть  Софія Олександрівна

11.12.13

Мавріна Дарина Євгенівна

14.02.14

Мамедов Еміль Рустамович

19.05.14

Мозгова Діана Владиславівна

09.12.13

Носаченко Назар Андрійович

30.05.14

Понамарев Владислав Володимирович

29.05.14

Рижак Георгій Олексійович

02.05.14

Сорока Дмитро Сергійович

03.06.14

Тимошенко Уляна Анатоліївна

08.03.14

Чуприна  Микита  Євгенійович

04.10.13

Чмихало Юлія Сергіївна

05.08.14

Шерматов Захар Тимурович

20.05.14

Шинкаренко Ангелина Максимівна

20.06.14

Явдіщенко Даніель Артемович

12.04.14

Список дітей гр.№ 9

 

ПІБ дитини

Дата народження

Астахов Максим Дмитрович

18.10.13

Бугайченко Гордій Ігорович

15.07.14

Вороновська Валерія Дмитрівна

23.04.14

Горчаков Тимур Сергійович

01.11.13

Гуминський  Всеволод  Сергійович

31.01.14

Захарченко  Анна

04.03.14

Давиденко Дар’я Володимирівна

21.08.14

Денис Юрій  Володимирович

18.08.13

Довгопол Єлізавета Сергіївна

28.03.14

Іванов Глеб Романович

30.07.14

Касторний Кирило Юрійович

12.05.14

Ковтонюк Ілля Андрійович

10.07.14

Ковтун Амір Мурадович

25.11.13

Коробченко Таісія Ігорівна

19.02.14

Кравець Єгор Сергійович

20.06.14

Купріянова Анастасія Родіонівна

13.12.13

Кучеренко Вікторія Дмитрівна

12.08.14

Лебедь Катерина Олександрівна

22.04.14

Матвієнко  Артем  Сергійович

10.08.14

Литвин Іван Олександрович

01.07.14

Маланчій Зоя Костянтинівна

14.08.14

Москаленко Максим Дмитрович

16.12.13

Петрусієнко Артем Сергійович

21.04.14

Сиденко Уляна Олександрович

06.03.14

Сулімін Матвій Володимирович

0708.14

Соломатін Кирило Вікторович

26.11.13

Степанова Злата Олександрівна

07.03.14

Шадиєв Ахмет Арсланович

23.12.13

Чмихало Софія Едуардівна

10.12.13

Яременко Кіра Сергіївна

25.03.14

Щелкін Данил  Олександрович

15.07.14

Список дітей гр.№  6

 

ПІБ дитини

 

Дата народження

Алірщиков  Іван Олександрович

18.06.13

Бачина Марія Вікторівна

25.11.12

Бєляєва Поліна Олексіївна

01.08.13

Боровська Маргарита Олегівна

17.09.12

Віннік Віталій Тарасович

24.12.12

Вінарь  Євген Денисович

06.09.13

Головко Андрій Євгенович

02.03.13

Горбунов Владислав Дмитрович

17.10.12

Гулак Дмитро Ігоревич

03.12.12

Дубина Артур Володимирович

03.09.13

Ільченко  Тетяна Олександрівна

21.09.12

Кравець Клим Романович

13.03.13

Корнев Філіп Дмитрович

08.02.13

Комар Дмитро Василійович

02.11.12

Кузьміна Аліна Іванівна

11.05.13

Лазаренко Максим Олександрович

26.06.13

Мамедова Амєлія Рустамівна

30.10.12

Мікєшев Микола Олександрович

03.09.13

Міхайленко Дар’я Віталіївна

02.08.13

Мягка Вікторія Вадимівна

06.02.13

Панфілова Дар’я Олександрівна

10.01.13

Перепьолкіна Софія Сергіївна

12.04.13

Проша Софія Вікторівна

07.05.12

Подопригора Марія Денисівна

30.08.13

Пилипенко  Кіра Юріївна

15.02.13

Севрук Анна Вадимівна

13.06.13

Сливко Мілана  Юріївна

05.10.13

Сартанія Ангеліна Олександрівна

26.03.12

Ткаченко Сергій Сергійович

24.01.13

Тріпольський Юрій Сергійович

10.05.12

Функнер Софія  Антонівна

26.11.12

Шевченко Акім Дмитрович

19.03.13

Список дітей гр.№  2

 

ПІБ дитини

 

Дата народження

Андрійчук Ярослав  Олександрович

15.03.12

Буракова Марія Сергіївна

18.08.13

Васильєв Максим Вячеславович

24.07.13

Волошин Ілля Миколайович

28.02.13

Ворона Андрій Костянтинович

03.01.13

Грицай Ілля Олександрович

28.06.13

Дворецький Олексій Іванович

04.07.13

Денисенко Руфіна Романівна

18.11.12

Денисов  Марк  Ігорович

14.08.12

Дірєй Максим Костянтинович

27.04.13

Зикова Ксенія Євгенівна

11.08.13

Кадимов Олександр  Ігорович

08.12.12

Карагодіна Сабріна Дмитрівна

03.01.13

Кірюха Софія Леонідівна

02.02.12

Кірюха Вікторія  Леонідівна

28.12.12

Маланчій Катерина  Костянтинівна

20.11.12                    

Мархай Артем Євгенович

28.04.13

Новікова Маша Олегівна

09.08.13

Первак Вероніка Романівна

23.07.13

Пшегорлінська Діана Андріївна

16.05.13

Россохацький Олексій

01.03.13

Рудовол Микита Михайлович

23.01.13

Семенов Євгеній  Романович

24.06.12

Смолін Влад  Ігорович

31.08.12

Таран Тая Генадіївна

27.05.13

Томніковська Марина Дмитрівна

09.08.13

Томчук Олександра  Олегівна

14.02.13

Фролова Анастасія  Олександрівна 

27.01.13

Чигер  Єва  Анатоліївна

07.03.13

Шапа Максим Юрійович

04.03.13

Шило Єва Сергіївна

09.08.13

Щербак Ярослав Вадимович

13.05.13

Список дітей гр.№  8

 

ПІБ дитини

Дата народження

Байсарович Тетяна Денисівна

19.04.15

Богданова Мирослава Євгенівна

06.08.15

Борисенко Васелина  Вадимівна

19.09.15

Варюхіна Ілона Едуардівна

14.11.14

Васильєва Вероніка Андріївна

25.08.15

Ворона Іван Костянтинович

12.10.14

Головко Вікторія Вікторівна

13.12.14

Іванова Каміла Сергіївна

28.08.15

Костенко  Алісія Антонівна

02.05.15

Кропивка Гліб Владиславович

13.07.15

Куліков Дмитро Дмитрович

18.02.15

Левченко Кіра Сергіївна

19.08.15

Литвіненко Юліана Олександрівна

29.07.15

Мартиненко Поліна Борисівна

14.05.15

Махін Єгор Владиславович

01.12.14

Мігульова Злата Андріївна

25.03.15

Могільна  Богдана  Миколаївна

26.11.14

Мхітарян Амалія Андроніківна

21.01.15

Недельченко  Артем Євгенович

17.06.15

Олійник Кіра Олександрівна

06.06.15

Онопрієнко Георгій Леонідович

03.05.15

Пеня Михайло Віталійович

30.10.15

Пільник  Олексій Юрійович

16.02.15

Просенюк Варвара Дмитрівна

29.11.14

Попов Броніслав Олексійович

02.06.15

Руй Вікторія Сергіївна

24.09.15

Семенова Поліна Віталіївна

01.03.15

Твертінов Тимур Юрійович

25.05.15

Тонкий Тимофій В’ячеславович

11.11.14

Фролова Альона Олександрівна

11.09.14

Школьний  Іван  Ігорович

21.06.15

Шулакова Поліна Артемівна

30.09.15

Явтушенко  Михайло Олексійович

26.10.14

Список дітей гр.№  10

 

ПІБ дитини

Дата народження

 

Арах Максим Сергійович

18.12.14

Артеменко Тимур Артемович

25.05.15

Бабаєв Саваш    Заурович                           

01.02.15

Блажко Володимир Андрійович

22.04.15

Вишневський Андрій Костянтинович

06.01.15

Галузинський Руслан Всеволодович

02.06.15

Гаража Анжеліка Олегівна

30.01.15

Грибкова Маргарита Олександрівна

02.04.15

Дибкова Анастасія  Олександрівна

22.04.15

Дорошенко Іван  Іванович

08.07.15

Жданов Віктор Романович

12.11.14

Каракаш Олександра Владиславівна

15.05.15

Коваленко Сніжана Віталіївна

24.05.15

Контарєв Ілля Владиславович

04.11.14

Котенко  Кристина Євгенівна                                          

23.09.15

Кравченко Марія Олексіївна                              

14.07.15

Липка Нікіта Васильович

24.10.15

Литовченко Марат  Геннадійович

26.08.15

Любохінець Вероніка Ігорівна

05.03.15

Мізін Микита Сергійович

25.08.14

Мік Микита Олегович

31.12.14

Мотика Єлізавета Артемівна

17.08.15

Напреєв Микита Олексійович

13.07.15

Омельчук Максим Дмитрович

07.07.15

Плеханова Мілана Владиславівна

10.06.15

Полях Анастасія Володимирівна

12.02.15

Руденко Злата Андріївна

20.02.15

Сафронов Ігор Сергійович

16.04.15

Суєтіна  Софія  Денисівна

28.03.15

Турдазов Данііл   Микитович

23.02.15

Фесенко Сергій Олександрович

06.08.15

Чаплигін Владислав  Петрович                              

30.07.15

Шевченко  Артем Юрійович

26.07.15

Янковський Олександр    Андрійович                                

26.12.14

Список дітей гр.№  11

 

ПІБ

Дата  народження

Андронов Ярослав Віталійович

04.09.2013

 

Арах Артем Сергійович

27.07.2012

 

Богданов Ратмір Євгенович

19.06.2012

 

Брюханов Владислав Вікторович

29.05.2012

 

Глущенко Ілля Олександрович

17.07.2012

 

Головачова Валерія Денисівна

19.09.2013

 

Головко Таїсія Олександрівна

27.07.2013

 

Заболотний Кирило Андрійович

22.04.2013

 

Зайцев Владислав Кирилович

10.05.2013

 

Ізмалков Макар Максимович

11.01.2012

 

Іщук Єлизавета

01.11.2013

 

Купріянова Софія Родіонівна

14.08.2012

 

Ледянкін Павло Сергійович

18.01.2012

 

Наконечний  Кирилл Олегович

15.10.2014

 

Недомовний Микита Дмитрович

17.10.2012

 

Прокопенко Антон Юрійович

22.05.2012

 

Саковський  Артур Андрійович

10.09.2013

 

Федоров Артем Євгенович

20.06.2012

 

Чистяк Анна Вікторівна

25.09.2012

 

Список дітей гр.№  3

 

ПІБ

Дата  народження

Аваков  Руслан Михайлович

03.07.2014

 

Баженова Поліна Денисівна

21.04.2013

 

Васильєв Артем Андрійович

13.03.2013

 

Водопянов  Артем  Дмитрович

15.02.2014

 

Головаш Крістіна Володимирівна

10.04.2012

 

Іванченко Олександр Артурович

15.04.2012

 

Калінський Нікіта Андрійович

27.11.2012

 

Калініченко Руслан Олександрович

14.09.2012

 

Коваль Михайло Миколайович

24.07.2013

 

Коваль Аліса Миколаївна

24.07.2013

 

Костюков  Олександр Анатолійович

20.08.2013

 

Матвієнко Артур Сергійович

25.10.2012

 

Пампура Зоряна Романівна

25.09.2012

 

Тєрєхов Максим Дмитрович

08.09.2012

  

Толоконнікова Яна Олександрівна

18.05.2013

 

Фесенко Платон Олександрович

10.11.2012

 

Штанько Назар Валерійович

03.09.2012

 

Орлова  Ірина Олексіївна

 

27.03.2014

Галузинський  Тимур  Всеволодович

15.03.2013

 

Список дітей гр.№  4

 

Акуленко Федір Анатолійович

03.10.2013

 

Бережний Мирослав Євгенович

05.11.2013

 

Граблін Матвій Володимирович

23.06.2014

 

Глотов Назарій Сергійович

09.09. 2013

 

Жовтий  Максим  Максимович

20.03.2014

 

Кириченко  Марія  Олександрівна

22.04.2014

 

Козарук Мирослава  Ігорівна

25.11.2013

 

Пантюшко Олексій  Ігорович

18.08.2014

 

Чумаков  Максим Олексійович

16.12.2013

 

Юрченко  Богдан Андрійович

14.06.2014

 

Фролова Єлизавета Миколаївна

12.02.2014

 

Пічугін Богдан  Андрійович

03.04.2013

Пампура  Платон  Романович

17.08.2014

 

Демяненко Владислав Русланович

 

21.07.2014

Должковий Артем Ігорович

 

17.08.2015

Захарченко Варвара Дмитрівна

 

21.04.2014

Соломаха  Єгор Сергійович

 

09.09.2014

Купріянова Анастасія Родионівна

 

13.12.2013

Кукота Гордій Васильович

 

01.07.2013

Куницький Максим Олександрович        

 

24.07.2013